Ceny paliw
Ceny paliw
PB 95 6,60 zł
ON 6,80 zł
Gaz 85 zł
Ostatnia aktualizacjia: 18.04.2024 - 05:56

Oferta Pracy

dodano: 08.18.2021

                            Oferta pracy jako Kontroler Strefy Płatnego Parkowania.

                                              Miejsce pracy: Żagań

1. Do zakresu zadań pracownika będzie należeć:

    Kontrola poboru opłat za postój pojazdów samochodowych w obszarze strefy płatnego parkowania w Żaganiu.

2. Wymagania:

    Wysoka kultura osobista.

    Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach.

3. Warunki pracy i płacy:

    Praca na umowę zlecenie.

    Miejsce pracy: praca na terenie Płatnego Parkowania w Żaganiu.

Opis stanowiska:

  - praca w terenie

  - obsługa Strefy Płatnego Parkowania

  - praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - 17:00

  - wynagrodzenie  ze stawką godzinową 18.30 zł. brutto / godzinę od 01.09.2021r.

4. Wymagane dokumenty:

  - oferta swojej kandydatury

  - podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Ofertę należy przesłać na adres mailowy: biuro@mzk.zagan.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie spółki.

Więcej informacji pod nr tel. 68/4773751